ULUSLARARASI EĞİTİM

En iyi otelcilik okulu

En iyi otelcilik okulu

En iyi otelcilik okulu

14 Kasım 2016’da InterContinental Paris Le Grand otelinin Opera salonunda 17.’si düzenlenen Dünya Otelcilik Ödülleri (Worldwide Hospitality Awards) 1000’den fazla otelcilik yöneticisini bir araya getirdi. Bir çok uluslararası otelin ve kuruluşun da ödüllendirildiği bu törende; dünyanın en prestijli 42 okulu arasında yapılan oylamada, VATEL International Business School 41 uluslararası kampüsüyle “Dünyanın En iyi Otelcilik Okulu” ödülünü aldı.

Böylelikle dünyanın otelcilik sektörü liderleri VATEL’in başarısını ve kalitesini tescillemiş oldu.

 VATEL Group, sektör liderlerinin tercihi

Turizm, otelcilik, medya ve iş dünyasının önde gelen yöneticilerinden oluşan jüri, tüm dünyadan aday 42 prestijli okul arasında sona kalan 3 finalist okul, “Dünyanın En İyi Otelcilik Okulu” ödülünü almak için yarıştı.

1000 kişiden oluşan jüri, ödül töreni esnasında canlı olarak verdikleri oylarla; Hotel School The Hague (Hollanda) ve Oxford (İngiltere) okularını geride bırakan VATEL’i “Dünyanın En İyi Otelcilik Okulu” seçti.

VATEL’in kurucu başkanı Alain Sebban, bu prestijli ödülü tüm Vatel çalışanlarına, eğitimcilerine, öğrencilerine, tüm dünyada VATEL öğrencilerini stajlara kabul eden partner otellerimize ve ayrıca dünyanın 4 bir köşesinde aynı renklerde VATEL bayrağını dalgalandıran 33.000 mezunumuza ithaf etti.

VATEL Group 35 Yıldır Otelcilik Sektörünün Yanında

VATEL kuruluşundan bu yana, dünyanın lider otelcilik grupları ve markalarıyla yakın ilişkilerini sürdürmüştür. Kimi zaman sektör profesyonelleri dünyada benzeri olmayan eğitim sistemimize entegre biçimde derslerimizde eğitmenlik yapar, kimi zaman yıl sonu jürilerimizde yer alır veya konuşmacı olarak konferanslarımıza katılır. Bunlara ek olarak, öğrencilerimizin staj ve uygulama dönemlerini geçirmeleri için otellerinde onlara görev ve destek verirler. 

Ayrıca CirVath adını verdiğimiz otelcilik araştırma ve geliştirme merkezimizin yapmakta olduğu deney ve gözlemlere etkin katılım sağlarlar.

VATEL'i ARA
VATEL ISTANBUL
Banu KIRMAZ
Prof. +90 212 210 1010 +90 532 251 5003
  3 ADIMDA

Kendİnİze uygun eğİtİmİ bulun
Sadece birkaç
adımda!

MARCO POLO
Öğrenciler,
kendinizi
dünyaya açın

Daha fazlası
Master deneyimleri
Uluslararası otel yöneticisi

Daha fazlası