ULUSLARARASI EĞİTİM

Başkanımız'dan

Başkanımız'dan

Bizler Vatel'de, uluslararası otelcilik sektörüne orta ve üst düzey pozisyonlarda görev alacak yöneticiler yetiştiriyoruz.

35 yılı aşkın güçlü bilgi birikimimizle, Vatel uluslararası otelcilik okullarında, turizm ve otelciliği bugün dünyanın her köşesine yayılmış 7000 öğrencimize hem teorik hem de pratik uygulamalarla öğretiyoruz. 

Bu konsept, dünya otelcilik sektörünün profesyonelleri tarafından da onaylandı: Dünyanın en üst düzey otelcilik temsilcileri tarafından, 2010 yılında düzenlenen 3 uluslararası otelcilik yarışmasından 2'sinde ödüle layık görüldük: "En iyi profesyonel başarı" ve "En yaratıcı eğitim" dallarında ödüllendirildik.

Öğrencilerimizin okul sonrası profesyonel yaşama entegre olup iş bulma oranı da bu alandaki kalitemizi bir kez daha kanıtladı: mezunlarımızın %100'ü, okullarını bitirdikten sonraki en geç 3 ay içerisinde, kariyer planlarına uygun bir iş sahibi oldular. 29.000 mezundan oluşan mezunlar klübümüz, bugün dünyanın en prestijli turizm şirketlerinde güçlü bir ağ ile birbirine bağlı olarak çalışıyor. İş dünyasına yeni adım atan genç mezunlara iş ve staj bulmada büyük kolaylık sağlıyor.

Vatel'de hep birlikte, uluslararası otelcilik sektörüne gereken şartlarda kariyer hedefi olan yöneticiler yetiştirmeye devam ediyoruz.

 

Alain Sebban

Kurucu - Başkan

 

Become a partner of Vatel!

You own or manage a hotel school, you are the president or dean of a university, a hotel manager, a Vatel alumnus or an entrepreneur and you would like to join the Vatel School network?
Please click here to have look at the different types of partnerships.


Contact

VATEL'i ARA
VATEL ISTANBUL
Banu KIRMAZ
Prof. +90 212 210 1010 +90 532 251 5003
  3 ADIMDA

Kendİnİze uygun eğİtİmİ bulun
Sadece birkaç
adımda!

MARCO POLO
Öğrenciler,
kendinizi
dünyaya açın

Daha fazlası
Master deneyimleri
Uluslararası otel yöneticisi

Daha fazlası