Profesyoneller İçİn programlar

Profesyoneller İçİn programlar

Vatel danışmanlık hizmetleri; şirket sahiplerine, yöneticiler ve yardımcılarına şirketlerinin bilgi birikimini geliştirip daha kazançlı hale getirmeleri için bulunmaz fırsatlar sunuyor.

Dünyanın her köşesinde yüksek hedefleri ve beklentileri olan otelcilik profesyonelleri için özel olarak tasarlanan Vatel danışmanlık programları, 33 yıllık bilgi birikimimiz sonucu oluşmuş ve bugün birçoğu Avrupa ülkelerinde bulunan dünyaca ünlü otel markaları tarafından başarısı onaylanmıştır.

 

Vocational Programs:

Vatel sadece turizm ve otelcilik dünyasına yeni girecek nesilleri değil, iş dünyasının içerisinde çalışmakta olan profesyonelleri de eğitiyor! Haftalık 12 saatten oluşan akşam veya hafta sonu programlarımıza katılan yöneticiler ve şirket elemanları, 3 yıllık programı tamamlayınca Fransa’dan AB onaylı Bachelor’s Degree diplomasına sahip olmaya hak kazanıyorlar. Çalışırken okul bitirmek artık çok kolay!

Daha fazla oku


 

Hospitality Training

Bizim görevimiz: alanlarında deneyim sahibi yerli ve yabancı eğitmenlerle, eğitim alan kişilerin yöneticilik ve liderlik vasıflarını keşfetmelerini sağlamaktır. Bu noktadan hareketle, isteğe özel tasarlanan programlar yaratıp her kurumun kendi yapısına ve kültürüne göre eğitimler geliştiririz.

Daha fazla oku


 

Hospitality Language Programs

Günümüzde artık ingilizce yabancı dilden sayılmazken, 2. veya 3. bir dil öğrenmenin size ve şirketinize çok büyük getirileri olacak. Otelcilik için özel tasarlanmış eğitimlerimiz ile kurumunuzun ve personelinizin dünyayla iletişimini sağlayıp, markanızı çok daha değerli kılıyor olacaksınız.

Daha fazla oku


 

Hospitality Counselling

Açılmakta olan veya hali hazırda işleyen sistemler için yatırım mı düşünüyorsunuz? danışmanlık hizmetleri ile, bir işin fizibilitesini en ince ayrıntısına kadar düşünüp sizler için planlayabiliriz…

Daha fazla oku

Okulumuz

Akademik Kadro

Vatel Mezunlarının Başarıları