KAMPÜS

Dünyanın en büyük otelcilik okulu VATEL, 1981'de Fransa'da başlayan başarı hikayesini 2013 yılından bu yana Türkiye'de devam ettiriyor. Kadir Has Üniversitesi'nin Haliç Kampüsü'nde, Yaşamboyu Eğitim Merkezi bünyesinde bulunan programımızda; yıllık sertifikaların yanı sıra, 3. yılda özel sınavla AB onaylı Fransız "otel yöneticiliği" diploması veriliyor...

Eğitim Programlarımız

Vatel International Business School’un Istanbul yerleşkesi, Türkiye’nin en iyi vakıf üniversitelerinden biri olan T.C. Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsünde bulunuyor.

Yaşamboyu Eğitim Merkezi bünyesinde eğitim veren okulumuzda, Türk ve yabancı öğrencilerimiz, uluslararası standartta öğrenim görüyor.

T.C. Kadir Has Üniveristesi Kampüsü’nün yer aldığı tarihi Tekel Cibali Tesisi binası, 1884 yılında kurulmasından kampüs açılana kadar Tekel'in tütün deposu ve sigara fabrikası olarak kullanılmaktaydı. Sonrasında aslına uygun bir biçimde onarılarak üniversitemizin ana kampüsü olarak hizmet vermeye başladı.
Eğitim Programlarımız - Image 1

Eğitim Programlarımız - Image 2

Öğrencilerimiz uygulamalı eğitimlerini ve stajlarını; dünyanın en önemli otelcilik gruplarında yapmaktadır. Sektörle iç içe yapılan uygulamalı eğitimler sayesinde, öğrencilerimiz otel işletmeciliğinin gerçeklerini tam zamanlı olarak, sektörün kalbinde öğrenme fırsatını yakalar. Bu sayede, mezun olduktan hemen sonra iş hayatına atılabilecek yetenekler edinir ve özgüven sorunu yaşamazlar.

 

VATEL'den YENİLİK : Bir Dönem Türkiye, Bir Dönem Fransa !

Uluslararası sınıfımıza dahil olup İngilizce dilinde eğitim gören öğrencilerimizin bir bölümü, uygulamalı eğitimlerini 3 ay boyunca Fransa'nın Nimes şehrinde bulunan VATEL kampüsünde tamamlamaktadır. Konuyla ilgili detaylı bilgi için, okulumuzun eğitim müdüründen bilgi alabilirsiniz.

 

 


VATEL olarak, dünyanın lider işletme okullarından biri olmanın sorumluluğuyla, tamamen turizm ve otel işletmeciliği konusunda uzmanlaşmış eğitimler vermeye odaklandık. Öğrencilerimizin %97'si, henüz mezun oldukları yıl içerisinde iş sahibi olabilme ayrıcalığını yaşıyorlar.

Eğitim Programlarımız - Image 3

OKUL SORUMLUSU
Okulumuz ile iletişime geçin


Banu KIRMAZ
KADIR HAS ÜNİVERSİTESİ, Cibali Kampüsü,
İstanbul - TR

Okulumuz ile iletişime geçin
+90 212 533 65 32 (Dahili: 1829) +90 549 598 48 38
3 ADIMDA

Kendİnİze uygun eğİtİmİ bulun
Sadece birkaç
adımda!

MARCO POLO
Öğrenciler,
kendinizi
dünyaya açın

Daha fazlası
Master deneyimleri
Uluslararası otel yöneticisi

Daha fazlası
  PROFESYONELLER İÇİN PROGRAMLAR
Hazırlık Programları
Otelcilik Eğitimleri
Otellere Dil Eğitimleri
Otellere Danışmanlık

Daha fazlası