KAMPÜS

Dünyanın en büyük otelcilik okulu VATEL, 1981'de Fransa'da başlayan başarı hikayesini 2013 yılından bu yana Türkiye'de devam ettiriyor. Nişantaşı Üniversitesi'nin Maslak NEOTECH Kampüsü'nde, Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde bulunan programımızda; yıllık sertifikaların yanı sıra, 3. yılda özel sınavla AB onaylı Fransız "Otel Yöneticiliği" diploması veriliyor.

Eğitim Programlarımız

Vatel International Business School’un İstanbul yerleşkesi, Türkiye’nin en hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyüyen üniversitelerinden biri olan Nişantaşı Üniversitesi'nin NeoTech Kampüsü'nde konumlanıyor.

Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde eğitim veren okulumuzda, Türk ve yabancı öğrencilerimiz, uluslararası standartta öğrenim görüyor.

68 bin öğrenci kapasiteli Nişantaşı Üniversitesi Maslak NeoTech Kampüsü'nde öğrencilerimiz 106 bin metrekare kapalı alan, 51 bin metrekare açık alanda eğitim görüyor. Spor salonu, bilgisayar laboratuvarları, sinema ve kongre salonları, kütüphane gibi kampüsün tüm olanaklarından faydalanabiliyor. 
Eğitim Programlarımız - Image 1

Eğitim Programlarımız - Image 2

Öğrencilerimiz uygulamalı eğitimlerini ve stajlarını dünyanın en önemli otelcilik gruplarında yapmaktadır. Sektörle iç içe yapılan uygulamalı eğitimler sayesinde, öğrencilerimiz otel işletmeciliğinin gerçeklerini tam zamanlı olarak sektörün kalbinde öğrenme fırsatını yakalar. Bu sayede, mezun olduktan hemen sonra iş hayatına atılabilecek yetenekler edinir ve özgüven sorunu yaşamazlar.

 

VATEL'den YENİLİK : Bir Dönem Türkiye, Bir Dönem Fransa !

Uluslararası sınıfımıza dahil olup İngilizce dilinde eğitim gören öğrencilerimizin bir bölümü, uygulamalı eğitimlerini 3 ay boyunca Fransa'nın Nimes şehrinde bulunan VATEL kampüsünde tamamlamaktadır. Konuyla ilgili detaylı bilgi için, okulumuzun eğitim müdüründen bilgi alabilirsiniz.

 

 


VATEL olarak, dünyanın lider işletme okullarından biri olmanın sorumluluğuyla, tamamen turizm ve otel işletmeciliği konusunda uzmanlaşmış eğitimler vermeye odaklandık. Öğrencilerimizin %97'si, henüz mezun oldukları yıl içerisinde iş sahibi olabilme ayrıcalığını yaşıyorlar.

Eğitim Programlarımız - Image 3

OKUL SORUMLUSU
Okulumuz ile iletişime geçin

Okul Direktörü
Banu KIRMAZ
NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ, Maslak Neotech Kampüsü, Maslak 1453 Yerleşkesi Maslak /Sarıyer
İstanbul - TR

Okulumuz ile iletişime geçin
+90 212 210 1010 +90 532 251 5003
3 ADIMDA

Kendİnİze uygun eğİtİmİ bulun
Sadece birkaç
adımda!

MARCO POLO
Öğrenciler,
kendinizi
dünyaya açın

Daha fazlası
Master deneyimleri
Uluslararası otel yöneticisi

Daha fazlası
  PROFESYONELLER İÇİN PROGRAMLAR
Hazırlık Programları
Otelcilik Eğitimleri
Otellere Dil Eğitimleri
Otellere Danışmanlık

Daha fazlası