KAMPÜS

Salah Eddine Merrad

VATEL İstanbul öğrencisi olan Salah Eddine Merrad şu an Marco Polo Değişim Programı dahilinde VATEL Nimes’de eğitim görüyor. Salah bize neden VATEL'i seçtiğinden ve buradaki eğitiminden bahsetti.


Salah Eddine Merrad

Otelcilik sektöründeki birçok kişi gibi benim de hayalim dünyayı gezmek ve keşfetmek. Vatel otelcilik konusunda en iyi okullardan biri ve sunduğu akademik program hem dünya genelinde en iyilerden biri kabul olarak kabul ediliyor, hem de tanınıyor. Vatel’in sektörde başarılı olmamı ve hatta daha fazlasını sağlayacağına inanıyorum.

VATEL’deki eğitmenlerimiz de sektörün en iyilerinden; bizimle tüm deneyim ve bilgilerini paylaşıyorlar. Açıkçası beklediğimden çok daha fazla şey öğrendiğimi söyleyebilirim.

Buradaki ortamımız da oldukça güzel, her günümüz ayrı keyifli geçiyor ve çok iyi bir takım olduğumuza inanıyorum, bir aile gibiyiz.

En çok keyif aldığım nokta ise gerçekten ilgilimi çeken ve yapmaktan zevk aldığım bir sektörde olmak; hem eğitim alırken, hem de çalışırken. Bu sayede hiçbir zaman sıkılmıyorum ve motivasyonum da hiç düşmüyor.

İlk staj deneyimimi bir Marriott markası olan 5 yıldızlı Sheraton Oteli’nde kazandım. Vatel’de edindiğim eğitim sayesinde akademik bilgimi gerçek hayata aktarabildiğim, hem öğrenimim hem de gelişimim açısından paha biçilemez bir deneyim oldu benim için.


OKUL SORUMLUSU
Okulumuz ile iletişime geçin

Okul Direktörü
Banu KIRMAZ
NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ, Maslak Neotech Kampüsü, Maslak 1453 Yerleşkesi Maslak /Sarıyer
İstanbul - TR

Okulumuz ile iletişime geçin
+90 212 210 1010 +90 532 251 5003
3 ADIMDA

Kendİnİze uygun eğİtİmİ bulun
Sadece birkaç
adımda!

MARCO POLO
Öğrenciler,
kendinizi
dünyaya açın

Daha fazlası
Master deneyimleri
Uluslararası otel yöneticisi

Daha fazlası