KAMPÜS

Raffles İstanbul Otel Gezisi

Otelcilik sektöründe lüks konseptinin kavranması; servis mükemmelliği, misafir ilişkilerinin kalitesi ve daha fazlası...


Raffles İstanbul Otel Gezisi

VATEL İstanbul olarak, öğrencilerimizin hem kavram hem de deneyim anlamında lüks anlayışını kavramalarının oldukça önemli olduğuna inanıyoruz. Otel yöneticiliği sektöründeki bir öğrenci lüks kavramını öğrenirken, aynı zamanda bu kavramı algılamalı ve içselleştirmeli de.

Lüksün kesin çizgilerle tanımlanan bir tasviri yok; kalite, köken, uzmanlık, yenilikçilik, hikaye anlatımı, deneyim... Lüks tüm bu kavramları ve daha fazlasını eş zamanlı olarak bir arada barındırmaktadır. Otelcilik sektöründe lüks deneyimi misafirlere sunulan servis mükemmelliği ve misafir ilişkilerinin kalitesi ile sağlanıyor. Öğrencilerimizi de bu deneyime bir adım daha yaklaştırmayı ve bu deneyime aşina hale getirmeyi hedefliyoruz.

Bu çerçevede İstanbul’un lüks moda markalarını, restoran & cafelerini ve bir performans sanatları merkezini içinde barındıran Zorlu Center’daki Raffles İstanbul’u ziyaret ettik.

Raffles İstanbul’un lüks segmentinde, otelcilik alanında ve yeme & içme dallarında birçok ödülü bulunuyor.

Nefes kesen İstanbul manzarasıyla, İstanbul’un en büyüklerinden biri olan SPA’sıyla, geniş bir mutfak seçkisi sunan gurme restoranları ve barıyla ve servisteki mükemmelliğiyle Raffles İstanbul’da sunulan kalite üst düzeyde. Tüm bunlara ek olarak otelin genelinde ve odaların içinde asılı bulunan tablolar, etkileyici aydınlatma konsepti ve özenli çiçek aranjmanları da Raffles İstanbul’un görkemini pekiştiriyor.

OKUL SORUMLUSU
Okulumuz ile iletişime geçin

Okul Direktörü
Banu KIRMAZ
NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ, Maslak Neotech Kampüsü, Maslak 1453 Yerleşkesi Maslak /Sarıyer
İstanbul - TR

Okulumuz ile iletişime geçin
+90 212 210 1010 +90 532 251 5003
3 ADIMDA

Kendİnİze uygun eğİtİmİ bulun
Sadece birkaç
adımda!

MARCO POLO
Öğrenciler,
kendinizi
dünyaya açın

Daha fazlası
Master deneyimleri
Uluslararası otel yöneticisi

Daha fazlası